ART / Lithographs / Litograph in colors 8122029
nr 812 2029
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Pt, Storskärgården, subject size: 28x43,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Roland Svensson (1910-2003), Pt, Storskärgården, motivets mått: 28x43
1000
SEK 600
Monday Mars 4 2013
at 18:53:23
400 kr
500 kr
500 kr
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson